המטפלים והטיפולים

  • בית
  • המטפלים והטיפולים

המטפלים והטיפולים באתר

עיסוי שוודי

אתר Ymassage הינו אתר פרסומי המאפשר לכם להזמין טיפול ישירות דרך המטפלים המופיעים באתרמגוון הטיפולים המוצע עי המטפלים באתר הינו רחב. להלן סיכום קצר של כמה מהטיפולים הפופולריים המוצעים באתר:

עיסוי שוודיעיסוי שוודי זהו העיסוי הפופולרי ביותר אשר כולל עיסוי שמנים אשר מטרתו להרגיע את הגוף, לשחרר שרירים כואבים ועוזר בהזרמת הדם למקומות בהם זרימת הדם לא מספקת. עיסוי זה נחשב לעיסוי נעים ולא כואב. רמת עוצמת הכוח המופעלת בעיסוי זה הינה נמוכה עד בינונית.

עיסוי רקמות עמוקעיסוי רקמות עמוק הינו דומה לעיסוי שוודי אך הוא מתמקד בכאבי שרירים תפוסים בנקודות טריגר (נקודות מעוררות כאב). עובד מצוין לכאבים בשכמות, צוואר, גב תחתון וגב עליון. רמת עוצמת הכח המופעלת בעיסוי זה הינה בינונית עד גבוהה ותמיד מומלץ לתקשר עם המטפל בזמן הטיפול ולהגיד לו במידה ואם מרגישים שהעיסוי חזק מידיי או חלש מידיי. תקשורת טובה תגרום לכם להרגיש נעים יותר בזמן הטיפול וכן תאפשר למטפל לקבל מכם פידבק לגבי עוצמת הכח בו משתמש המטפל.

עיסוי באבנים חמותעיסוי אבנים חמות כולל אבני בזלת חלקות המחוממות מראש המשמשות להרפיית שרירים תפוסים. האבנים מרגישות נפלא על הגוף והן עוזרות למטפל/ת לחדור לעומק השריר הרפוי על מנת לזרז החלמה.

טווינאטווינא הינו עיסוי המגיע מהרפואה הסינית ומתמקד בשלל לחיצות בטכניקות שונות על מנת לאזן את הגוף. הלחיצות נעשות במקומות הכואבים וכן בנקודות מסוימות לפי המרידיאנים הרלוונטיים לטיפול. נקודות הלחיצה הן אותן נקודות בהם משתמשים באקופונקטורה אך במקום מחטים, לוחצים על נקודות מאוד ספציפיות להקלה על כאב ואיזון הגוף. עיסוי זה מתבצע לרוב ללא שמנים.

ניתן למצוא פירוט של הטיפולים שכל מטפל עושה בתוך עמודי המטפלים. כמעט כל המטפלים באתר מטפלים בעיסוי שוודי ועיסוי רקמות עמוק. מומלץ לבדוק ולהתייעץ עם המטפלים לגבי סוג העיסוי המתאים לכם ביותר.

עומדים לרשותכם מבחר מטפלים כאשר כולם מתמחים במגוון טיפולים מקצועיים. כאן המקום להדגיש שאין להתקשר למטפלים ולבקש מהם סוגי טיפולים שאינם הולמים או שיש בהם רמיזה מיני כלשהי. כל בקשה כזאת לא רק שהיא מעליבה אלא גם נחשבת להטרדה מינית ואין להטריד את המטפלים תחת שום סיטואציה.

אנו מקווים שתהנו מהאתר ומשלל הטיפולים והמטפלים המופיעים בו. כמו תמיד, כיוון שהאתר הינו אתר פרסומי, מומלץ לבדוק עם המטפלים את רמת ההכשרה שלהם וכן להשוות מחירים בין המטפלים.

אנו מאחלים לכם גלישה טובה ובטוחה!

לא מצאתם מספיק מטפלים? חפשו לפי אזור ותמצאו שלל מטפלים

מטפל/ת בעיסוי? לחץ כאן!