מחפשים את הדרך להשתחרר ממתחים בתל אביב?

פורסם על ידי Ymassage / 16/03/2020 / / 0 תגובות

תל אביב תמיד נותרה מחוץ לבלאגן הכלכלי, הבטחוני, הבריאותי ואוי למי שרק העז להתעסק איתה. כאשר רקטה רק שורקת לכיוון תל אביב, כל הקבינט מתכנס לפעולה. גם בוירוס המאיים לשלוח את המדינה להסגר, עדיין בתי הקפה והפאבים הומים.

ויגידו מה שיגידו על תל אביב, שהיא בועה, שהיא רועשת, שהיא סואנת, שמאתגר למצוא בה אהבה, שבלתי אפשרי למצוא בה חניה (או להיפך) שמעצבן לנהוג בה, שקניה קטנה בסופר שמתחת לבית עולה כמו קניה של אמא לשבת, שהשכירות מוגזמת, היא עדיין מעוז החיים והאפשרויות, או לפחות מציעה יותר אפשרויות מכל עיר אחרת בארץ. זוהי עיר של 24/7 ואם תסעו לאמסטרדם אפילו תראו את זה כתוב על רכבת קלה במרכז העיר.

תל אביב

בזכות תחבורה ציבורית נגישה בתכיפות גבוהה, עבודה קרובה לבית, שכר גבוה מהפריפריה, מגוון של בתי קפה ומסעדות, בילויים עד השעות הקטנות של הלילה, מיזמים קהילתיים של תושבים צעירים או של העיריה, אירועים ופעילויות להורים חדשים וכו’. או בקיצור, קצב מהיר והמון אפשרויות אשר ביחד, אין סיבה לרגע להשתעמם או להיות בגרסה הפחות טובה שלך.

אבל, עם הקצב המהיר, האפשרויות הרבות והציפיה לבחור נכון ועם הצורך להיות בגרסה הכי טובה שלך, בא המתח. מתח במה לבחור, מחיפוש אינסופי, ממצב החשבון, משכירות שעולה, מחיפוש שותפים או גן לילד במרחק הליכה סביר. נכון, מתח וישראליות אולי הולכים יחד, אבל זה רק מגדיל את הסיבה שכדאי שתמצאו דרכים להפיג אותו וכדאי שאלו יהיו דרכים שמטיבות איתכם.

עיסוי מעולה, למשל, יכול להיות מפיג מתח מצוין קבוע או חד פעמי שכן הוא לא דורש אפילו שתקחו יום חופש. תוכלו להזמין עיסוי לסוף יום אחרי העבודה וזו הזדמנות נהדרת להטעין את האנרגיות שלכם מחדש. לעצור הכל ולפנות שעה שהיא רק שלכם בה אתם הולכים להירגע, להשתחרר ולהתנתק מהחוץ- כלומר מכל טלפון, עבודה, דאגות, תוכניות או בחירות. הזדמנות להיכנס פנימה, לנשום, לעלות על מיטת הטיפולים ולהתמסר בראש ובגוף לטיפול האהוב עליכם, ולחזור לעולם כשאתם קצת יותר מחוברים ורגועים.

כמובן שאם הזמן שלכם קצר או שאתם מאד אוהבים את הבית שלכם, והתקציב אף מאפשר לכם, תוכלו להזמין עיסוי בתל אביב עד לדלת ביתכם וליצור לעצמכם את הפינה השקטה שאתם זקוקים לה עם אווירה מרגיעה, עם מוסיקה שקטה וריחות נעימים. אם אתם שניים או חושבים על להפוך את זה לבילוי זוגי, זו יכולה להיות הזדמנות ליצור פינה בבית שמשלבת את האופי של שניכם, שתוכלו לחזור ולהירגע בה שוב, ואולי אפילו להעניק עיסוי לאחר.

אם אתם לא בטוחים איך לבחור את העיסוי המתאים ביותר לכם, תוכלו לקרוא באתר על מגוון הטיפולים ולראות לאיזה מהם אתם הכי מתחברים ולהזמין לכם עיסוי כבר למחר. רק אל תשכחו להודיע לחברים שלא תהיו זמינים בערב.

לחצו כאן – למציאת מטפלים מומלצים בתל אביב
* העיסוי ב-YMASSAGE הינו באופן חד משמע עיסוי מקצועי בלבד וללא כל אלמנט מיני מכל סוג שהוא!

תגובות

אין תגובות

השאר תגובה

המייל שלך לעולם לא יפורסם או ישותף שדות החובה מסומנים ב *

מטפל/ת בעיסוי? לחץ כאן!