מגע לעיסוי של אהבה לגוף ולנפש

  מגע לעיסוי של אהבה לגוף ולנפש
   היי קוראים לי אלון ואני מטפל מקצועי שמעניק עיסוי רפואי וחשוב לי להבהיר אני כאן בשבילכם! אני כאן לדאוג לבריאות שלכם. אני כאן כדי לאפשר לכם לחיות חיים תקינים, בריאים ומאושרים, אני כאן לאפשר לכם לחיות בצורה נכונה להחזיר לכם את האנרגיה שאבדה.
    
   אני אוהב לעבוד עם מבחר סיגנונות ולא סיגנון אחד או שניים אני אוהב לתת מעצמי ולהעניק למטופל את רוב סוגי העיסויים וכל מה שאני יודע ועוד ידע. כדי שהטיפול יהיה מושלם וכדי שהדע שנתתי לו הכל ולא החסרתי לו דבר.
    
   הטיפול יהיה בין שעה לשעה וחצי בחמיר של 200 ש"ח. באווריה נעימה עם מוזיקה שתבחר. בלי לחץ של זמן אני כאן בשבילך! ואני לא יעזוב אותך עד שתרגיש כמו חדש או עד שימאס לך ממני:) או עד שאני לא ירגיש ששחררתי לך את המתחים והלחצים ועד שלא נעלם לך הכאב אתה לא תלך ממני.
    

   אני אוהב ששואלים אותי. "למה בחרתי בעיסוי" מה יש בעיסוי שאני כל כך אוהב ולמה אני מדבר על העיסוי בתשוקה? ואני קודם כל מחייך מרגיש גאווה שבגיל 26 מצאתי משהו שאני אוהב ומשמח אותי. ושיש לי סיבה לקום בבוקר שאני מועיל ועוזר, שיש לי כלים לרפא ולגרום לבנאדם להרגיש תחושה של פורקן ושחרור לחצים, מתחים וכאבים. וגם תורם להתמודדות עם הקושי הרגשי שנמצא בגוף כגון חרדה ודיכאון כי בסופו של דבר הכל מסתכם במגע. אבל זה לא הכל עיסוי מטפל צריך להרגיש את המטופל לדעת מה יש לו? מה הוא מסתיר? מה עובר עליו? לא להיות רק המטפל לגוף אלה להיות המטפל שמטפל גם בנפש. כי בדרך כלל מה שהמטופלים רוצים זה אוזן קשבת משהו שיקשיב להם ואני כאן בשבילך, למענך ולשירותך כדי להעניק לך את השירות הכי טוב שאפשר.

   העיסוי מזרים דם שדם זה המרכיב החשוב ביותר בגוף וגורם לגוף לנוע ולהתנועע הדם עוזר לגוף בכל כך הרבה דרכים בעיקר בלב שמועבר בכל כך הרבה כלי דם שכל כלי דם אחראי למערכת אחרת בגוף כדי שהגוף יתפקד בצורה תקינה. להיות בריא זה לא מובן מעליו! וחבל שאנשים לוקחים את זה בתור משהו מובן מעליו ובגלל חוסר ידיעה אנחנו פוגעים בגוף שלנו כי מה כבר יקרה? מה יכול לקרות? הכל מלמעלה, ומה שאני הכי אוהב לשמוע זה "מה שצריך לקרות יקרה" אנחנו משחקים בחיים שלנו במקום לשמור עליהם למען המשך החיים שלנו. במקום לפתח אורח חיים בריא, להיות בריא הפך להיות המלצה לחיים כי איזה חיים אלה ללא התענוגות של החיים. ללא הסיגריות, האלכוהול, שיזוף ומתוק. ויש הרבה סכנות שאורבות לנו ומחכות לנו בפינה. וכל כך הרבה מחלות שיכולות לקרות ולהתרחש בדם שלנו שאפשר למנוע אותם או לעכב אותם על ידי עיסוי כמו: דום לב! אנמיה! צנתור! שבץ! התקף לב! כריש דם! שכל אחד מהם יכול להוביל לסכנת חיים לחיים שלנו. אז האם אתם

   מחירון

   סוגי טיפוליםטיפול בקליניקהטיפול בבית הלקוח
   משולב250200
   עיסוי רפואי בבית250200
   עיסוי מקצועי בבית250200
   כאבי גב250200
   כאבי שרירים250200

   יצירת קשר - אשמח לראותכם!

   לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

   • טלפון: 0523244636
   • העיסוי מקצועי בלבד. אין להתקשר למטרות אחרות מיניות באופיין שתחשבנה כהטרדה לכל דבר ועניין.
   מטפל/ת בעיסוי? לחץ כאן!