מיה תמיר- מטפלת בשיאצו

  מיה תמיר- מטפלת בשיאצו
  מיה תמיר- מטפלת בשיאצו
  • מטפלת בנשים בלבד!!!
  • ״שלושה דברים יש לי לשתף על הטיפול אצל מיה 1. ריפוי עמוק לגוף ולנשמה 2. אפשרות להתבונן פנימה בליווי ההקשבה הצלולה 3. גם להנות מטיפול וגם ללמוד משהו חדש על הגוף זאת מתנה גדולה. תודה!״
  • המגע של מיה נתן לי ביטחון להרפות מתחים שלא ידעתי שקיימים בי. הרגשתי שבלי לדבר היא מבינה בדיוק איפה השרירים שלי אוגרים מתח...

  מטפלת בנשים בלבד!

  השיאצו הוא שיטת טיפול במגע המתבססת על עקרונות הרפואה הסינית ושואבת השראה משיטות עיסוי סיניות ויפניות מסורתיות. חלקי הגוף השונים מייצגים מפה של מסלולים שנקראים המרידיאנים, העוברים בכל חלקי הגוף שלנו. הטיפול הוא ללא שמנים, מתבצע על מזרן ובלבוש מלא.

  הטיפול משתנה לפי הצורך הגופני של המטופלת. הטיפול מתבסס על מגע איטי, כשהמטפלת מעבירה משקל דרך כף היד, האגודלים או המרפקים. ישנה עבודה עם נקודות אקופרסורה (נק׳ דיקור אך במגע וללא מחטים), עם טכניקות של פיזור עודפים או חיזוק חוסרים. 

  אני משלבת בטיפול גם טכניקות של טווינא, מסאז תאילנדי ויוגה תרפיה. כל אלו עוזרים להביא את הגוף למקום קצת יותר רפוי, ליציבה שקטה ולנשיאת משקל נכונה יותר. בגוף נינוח ונושם שכזה אפשר לחוש את הנפש מתרווחת ושלווה.

  שימו לב - הטיפול שלי הינו מקצועי בלבד ומכוון לנשים בלבד! אין להתקשר במטרה להזמין טיפול למטרות אחרות שכן הדבר ייחשב להטרדה. תודה על ההתחשבות.

  ** מטפלת בנשים בלבד

  מחירון

  סוגי טיפוליםטיפול בקליניקה
  60 דק250
  75 דק300
  90 דק350

  יצירת קשר - אשמח לראותכם!

  לפרטים נוספים ותאום טיפול אתם מוזמנים ליצור איתי קשר

  • טלפון: 0508580017
  • העיסוי מקצועי בלבד. אין להתקשר למטרות אחרות מיניות באופיין שתחשבנה כהטרדה לכל דבר ועניין.
  • קליניקה - יפו
  מטפל/ת בעיסוי? לחץ כאן!