עיסוי בחד נס, מסאז’ בחד נס

בחד נס תוכלו ליהנות לא רק מהצימרים הרבים ומהאווירה השקטה והפסטורלית, אלא גם מצוות מעסים מקצועיים ללא פשרות אשר יגיעו אליכם לעיסוי עד הצימר בו אתם מתאכסנים. התועלת של עיסוי אשר ידוע בתכונותיו המרגיעות על הגוף והנפש בתוספת חופשה רגועה במקום שקט, נעים ושליו, בהחלט מעצים את החוויה וגורם לעיסוי בחד-נס להיות אחת החוויות העוצמתיות והנעימות ביותר.

כל המטפלים בעיסוי בחד נס

אלינור חיים - מעסה מוסמכת
אלינור חיים - מעסה מוסמכת
מופיע באזורים: עיסוי בצפון עיסוי בחד נס עיסוי בראש פינה קליניקה בצפון מטפלת מוסמכת בוגרת מכללת רידמן בעלת11 שנות ניסיון בעיסוי שוודי, עיסוי רקמות … כניסה לפרופיל
גילה עמיר - מטפלת  הוליסטית רב תחומית בכירה מוסמכת
גילה עמיר - מטפלת הוליסטית רב תחומית בכירה מוסמכת
מופיע באזורים: עיסוי בצפון עיסוי בחיפה עיסוי בטבריה עיסוי בחד נס קליניקה בצפון מטפלת מוסמכת בעלת ניסיון וידע נרחב במגוון של עיסויים: עיסוי רפואי שיקומי, … כניסה לפרופיל

אתר פרסום המטפלים הגדול בישראל

לפרסום לחץ כאן

מעבר להזמנת עיסוי לצימר, ניתן בהחלט גם להגיע אל הקליניקות של המטפלים בחד נס.

מגוון הטיפולים המוצעים לכם הינו רחב וניתן בהחלט להזמין את כל סוגי העיסויים המקצועיים, החל מעיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי רפואי, עיסויים זוגיים ועיסוי באבנים חמות.

בהזמנת עיסוי זוגי בחד נס, ניתן להזמין שני מטפלים מהאתר או להזמין מטפל אחד אשר ישמח לעזור לכם ולהביא איתו מטפל נוסף לעיסוי זוגי באווירה מושלמת.

עיסוי בחד נס הינה חוויה כיפית מאוד ולא פעם מהווה את אחת האטרקציות אשר הכי זכורות לטובה ומהווה לא פעם חלק משמעותי מהכיף והפינוק שבחופשה.

תוכלו להתרשם בקלות מהמטפלים המופיעים באתר על ידי לחיצה על שם המטפל. לאחר שנכנסתם לדף המטפל תוכלו לצפות במחירון שלו ובמידע רלוונטי נוסף עליו אשר יקל עליכם את בחירת המטפל הרצוי.

שימו לב: הזמנת העיסוי מתבצעת ישירות מול המטפלים וללא כל פערי תיווך. כך אתם מקבלים מחירים נמוכים יותר ויכולים להתרשם בעצמכם מהמטפלים העומדים לרשותכם.

*העיסוי ב-Ymassage הינו עיסוי מקצועי בלבד וללא כל אלמנט מיני מכל סוג שהוא.

עיסוי חד נס מזמינים ב- Ymassage

להזמנת עיסוי מקצועי התקשרו למטפלים המפורסמים באתר.