עיסוי בראש העין

ברוכים הבאים לאתר Ymassage! באתר ניתן להזמין עיסוי בראש העין ללא פערי תיווך ולבחור את המטפלים בעצמכם אשר יגיעו עד הבית או בקליניקה בראש העין ובשאר הקליניקות אשר נמצאות באזור המרכז.

הזמנת העיסוי בראש העין מאוד פשוטה. בוחרים אזור עיסוי ואז יופיעו כל המטפלים אשר נמצאים באותו האזור. תוכלו בקלות לבחור את המטפל שאת רוצים ע”י לחיצה על תמונתו ואז תופיע כל האינפורמציה על המטפל/ת כולל המחירון ומספר הטלפון שלו. כך תוכלו להתרשם מהמטפלים עוד בטרם אתם מזמינים אותם!

כל המטפלים בעיסוי בראש העין

ויקטוריה תובל - טיפולי עיסוי מקצועי ורייקי הילינג
ויקטוריה תובל - טיפולי עיסוי מקצועי ורייקי הילינג
מופיע באזורים: עיסוי במרכז עיסוי בפתח תקווה עיסוי בראש העין עיסוי בכפר סבא עיסוי ברעננה שלום :) שמי ויקטוריה ואני מטפלת בכירה בעיסוי ורייקי.  אין הרפיה או שחרור או … כניסה לפרופיל

אתר פרסום המטפלים הגדול בישראל

לפרסום לחץ כאן

אם אתם מעוניינים להרחיב מטפלים נוספים לכל המטפלים אשר נמצאים באזור המרכז, לחצו על עיסוי במרכז. ניתן גם להגיע אל הקליניקות של המטפלים באזור המרכז. אם אתם מעוניינים בעיסוי בקליניקה בלבד – לחצו על עיסוי בקליניקה.

אנחנו כמובן מגיעים לכל אזור המרכז כולל אל היישובים המקיפים את ראש העין ובקעת אונו.

בכל הזמנת עיסוי המטפלים כבר יגיעו אליכם כשהם מצוידים במיטת טיפולים, מוזיקה, שמנים ונרות.

לעיסויים זוגיים ניתן להזמין בד”כ להזמין מטפל אחד אשר יארגן לכם מטפל/ת נוספ/ת לעיסוי עד הבית. אם תחליטו שאתם מעוניינים במטפל אחד אשר יטפל בשני אנשים אחד אחרי השני, תינתן בד”כ הנחה על שני הטיפולים.

*העיסוי ב-Ymassage הינו עיסוי מקצועי בלבד וללא כל אלמנט מיני מכל סוג שהוא.

עיסוי בראש העין מזמינים ב- Ymassage

להזמנת בראש העין התקשרו למטפלים המופיעים בדף זה.

 

העיסוי ב-Ymassage הינו עיסוי באופן חד משמעי עיסוי מקצועי בלבד וללא כל אלמנט מיני מכל סוג שהוא!