עיסוי רפואי: מחירים ועלויות

פורסם על ידי Ymassage / 25/01/2021 / , / 0 תגובות

בשנים האחרונות גוברת בארץ המודעות לחשיבות הגבוהה של עיסויים רפואיים בהליך ההחלמה. בין אם מדובר בתחליף לרפואה הקונבנציונלית או כפתרון משלים, לעיסויים רפואיים תרומה אדירה לטיפול במגוון רחב של בעיות כרוניות או פציעות. מנשים בהיריון, דרך ספורטאים שמתמודדים עם פציעות ועד בני הגיל השלישי – כמעט כולם יכולים ליהנות מיתרונות העיסוי הרפואי.

בבסיס העיסוי הרפואי ניצב העיקרון לפיו הדבר הטוב ביותר שאנחנו יכולים לעשות כדי להחלים – זה לתת לגוף לטפל בעצמו. לכן, העיסוי הרפואי מתמקד בסיוע לתפקוד הגופני: שיפור זרימת מחזור הדם ונוזלי הלימפה, שחרור רעלנים מרקמות השריר וסילוק חומרים מזיקים מהגוף. באמצעות המרצה של זרימת נוזלי הדם והלימפה בגוף, אנחנו יכולים להאיץ את תהליך ההחלמה ולשפר באופן מידי את התחושה האישית.

העיסוי הרפואי הוא עיסוי משולב המתבסס על מגוון רחב של טכניקות – מעיסוי שוודי, דרך אוסטיאופתיה ועד לפיזיותרפיה. מדובר בתפיסה טיפולית הוליסטית שכורכת יחד את הידע הרפואי האורתופדי, את טכניקות העיסוי שגובשו בעשורים האחרונים ואת שיטות העיסוי העתיקות של מזרח אסיה.

מה המחיר של עיסוי רפואי ומה מרכיב אותו?

כיום, מחיר העיסוי הרפואי ינוע בין 250 ש”ח ל-400 ש”ח. באופן כללי, עלות העיסוי תהיה מעט גבוהה יותר מהעיסויים הנפוצים המיועדים למטרות רגיעה בלבד. תג המחיר הזה נובע מאופיו המקצועי יותר של העיסוי הרפואי, שישלב במקרים רבים טכניקות ושיטות שונות – כמו למשל העיסוי הרפואי המשולב. המטפל בעיסוי הרפואי יידרש לרוב להכשרה מקיפה ומעמיקה יותר, שנוגעת בשורה ארוכה של דיסציפלינות ותחומי דעת.

בניגוד לעיסוי רגיל, העיסוי הרפואי אינו מיועד רק למטרות הנאה ורגיעה – אלא מהווה טיפול רפואי לכל דבר. לכן, חשוב להקדיש מחשבה רבה לבחירת המעסה הנכון. מעבר למחיר העיסוי הרפואי, עלינו לוודא שהמטפל שבו בחרנו מחזיק בהכשרה הנכונה ובמומחיות המתאימה כדי לבצע את הטיפול הנכון והיעיל ביותר. המעסה הוא אינו רופא – אך חשוב לבחור באדם בעל הכשרה טיפולית והבנה רפואית שידע לתת מענה מתאים לצרכים שלכם. על מנת לבחור מטפל/ת בעיסוי רפואי, בחרו אזור ואת סוג הטיפול הרצוי  ותוכלו להתרשם מכל המטפלים באזורכם. כמן כן, בתוך דפי המטפלים תוכלו לקבל מידע אודות ההכשרות וההתמחויות של המטפלים שבאתר.

אז למה אתם מחכים? לחצו כאן והזמינו עיסוי רפואי עד הבית – או בקליניקה הקרובה אליכם.

תגובות

אין תגובות

השאר תגובה

המייל שלך לעולם לא יפורסם או ישותף שדות החובה מסומנים ב *

מטפל/ת בעיסוי? לחץ כאן!