שאלות ותשובות

  • בית
  • שאלות ותשובות

אתם שואלים ואנחנו עונים

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות נפוצות שאנחנו נשאלים לעיתים קרובות

המצב האידיאלי הוא להזמין את העיסוי לפחות מספר ימים לפני התאריך הרצוי (ודאי כשמדובר בעיסוי זוגי הנערך במקביל עם שני מטפלים) וזאת על מנת שהמטפלים יוכלו לשריין לכם את היום והשעה שאתם מעוניינים בה מבעוד מועד. עם זאת, לפעמים ישנם מצבים שאתם מעוניינים בעיסוי לאותו היום, במקרה כזה אתם בהחלט מוזמנים להתקשר למטפלים ואם הם פנויים אז ניתן יהיה לבצע הזמנה לאותו היום.
בכל הזמנה של עיסוי עד הבית המטפלים באתר יגיעו אליכם עם כל הציוד הכולל: מיטת טיפולים, מוזיקה, שמנים ונרות. אתם לא צריכים להכין דבר מלבד מכשיר המסוגל לנגן דיסק של מוזיקה וזה יכול להיות גם לפטופ, DVD וכד’…
התשובה היא באופן חד משמעי- לא!!! העיסוי אינו כולל שום אלמנט מיני ולמרות שאנחנו נחמדים, איננו סובלניים כלל ועיקר כלפי אנשים בעלי כוונות אחרות. אם יש לכם מחשבה שאולי יש סיכוי כלשהו שיקרה משהו מעבר לעיסוי, אנא חיסכו מאיתנו ומעצמכם את שיחת הטלפון.
בהחלט! לאחר שבחרתם אזור עיסוי, ניתן ללחוץ על המטפלים ולראות את המחירון של כל מטפל. המטפלים המפרסמים באתר רשאים לקחת סכומים נמוכים או גבוהים יותר. לבחירת מטפל בעצמכם אתם מוזמנים להיכנס לדף בחר מטפל בעצמך.
בד”כ כן, זה תלוי במטפל. לסדרת טיפולים יש הנחה והיא ניתנת החל מהטיפול השני או בתשלום מראש של סדרת טיפולים.
כל העיסויים טובים ואיכותיים. השאלה היא מה מתאים עבורכם? באתר מצד ימין תוכלו לקרוא על סוגי הטיפולים המוצעים ולבחור בעצמכם. יחד עם זאת, נאמר לכם שרוב האנשים מזמינים את העיסוי השוודי לעיסוי מתנה ועיסוי רקמות עמוק לשחרור שרירים תפוסים במיוחד. גם שאר העיסויים מצוינים והכל תלוי בעצם לסגנון שהמטופל אוהב. ניתן להתייעץ איתנו לגבי הסוג המומלץ עבורכם.
באתר אתם בוחרים בעצמכם את המטפלים ללא כל פערי תיווך! בחירת המטפל מתבצעת ע”י בחירת אזור עיסוי ואז תוכלו לראות את כל הפרטים על המטפל/ת כולל מספר הטלפון שלהם. לבחירת מטפל/ת לחצו על בחר מטפל בעצמך. המטפלים שבאתר אינם מועסקים ע”י Ymassage והם מטפלים עצמאיים אשר מפרסמים באתר. המטפלים אינם עובדים שלנו ואין לנו כל אחריות על המטפלים ועליכם לבחור את המטפל/ת המופיע באתר כראות עיניכם.
חלק מהעיסויים משתלבים נהדר וחלקם פחות. ניתן בהחלט לשלב עיסויים כגון עיסוי שוודי המשולב בעיסוי רקמות עמוק או רפלקסולוגיה. אתם בהחלט מוזמנים להתקשר ולהתייעץ עם המטפל/ת לגבי סוג הטיפול. שילוב של טיפולים בד”כ אינו כרוך בעלות נוספת למעט חריגים כמו אבנים חמות.
עיסוי תאילנדי הוא בעצם עיסוי בלבוש מלא, ללא שמן המתבסס את לחיצות ומתיחות. ניתן לקרוא על העיסוי התאילנדי כאן.

לא מצאתם תשובה למה שחיפשתם?

צרו איתנו קשר ונשמח לענות לכם על כל שאלה


מטפל/ת בעיסוי? לחץ כאן!