תנאי שימוש

תוכן תנאי שימוש

הגדרות

טיפול – משמעו עיסוי או כל טיפול אחר המוענק ע”י המטפלים באתר.

הגדרת מטפל או מטופל נרשם מטעמי נוחות או הגדרה זו מתייחסת גם למטפלת או מטופלת.

Ymassage או בעל העסק.

 1. דרך האתר ניתן למצוא מטפלים כמעט בכל מקום בישראל. הגלישה באתר הינה על אחריותכם בלבד ובעצם הגלישה באתר הנכם בעצם מסכימים לתנאי השימוש.
  המטפלים המופיעים באתר אינם נשלחים דרכנו והם מפרסמים באתר בתשלום. אין אנו אחראים על תוכן הפרסום או על איכות הטיפול ואין לנו כל קשר עם המטפלים מלבד פרסומם באתר האינטרנט. אין אנו מעסיקים את המטפלים והם מטפלים עצמאיים בלבד. אין אנו אחראים לכל נזק אשר יגרם כתוצאה מגלישה באתר בין אם ישיר או עקיף ובין אם מכל סיבה שלא תהה כולל נזק אשר עשוי להיגרם כתוצאה מצד שלישי.
 2. Ymassage  לא תישא בכל אחריות בנזק אשר נגרם למטפל או למטופל דרך האתר. אין לנו כל אחריות ואנו אך ורק מפרסמים מטפלים. אין אנו אחראים על תוכן הפרסום או על איכות הטיפול אשר אתם מעניקים למטופל שלכם. האחריות היא שלכם בלבד! Ymassage אינה צד בעסקה ואינה נושאת כל אחריות באשר לטיב העסקה.
 3. Ymassage לא תישא באחריות ישירה או שילוחית לפרסום וכן לא תישא באחריות לזכויות יוצרים באשר למידע או תמונות המפורסמות באתר ע”י המטפלים. כל עסקה שתעשה בעקבות פרסום מודעה אשר מופיעה באתר, תעשה אך ורק בין הלקוח לבין המטפל/ת. Ymassage אינה צד בעסקה ואינה נושאת כל אחריות באשר לטיב העסקה.
 4. בכל בגלישה באתר והזמנת עיסוי אתם מאשרים כי אתם מבינים כי מטפל ברפואה אלטרנטיבית אינו רופא ואינו תחליף לביקור אצל רופא. אם הנכם סובלים מבעיה רפואית עליכם להיוועץ ברופא.
 5. על המטופל לדווח על מצבו הבריאותי למטפל טרם הטיפול.
 6. אנו קוראים למטופלים לא לפנות למטפלים ולא להתקשר אליהם אם בכוונתכם להזמין שירות מין בין אם במרומז ובין אם במשתמע. גם פנייה בטלפון ובקשה למשהו מיני מהמטפל/ת עשוייה להיחשב כהטרדה מינית לכל דבר ועניין.
 7. בנוסף לאמור בסעיף הקודם, Ymassage לא תישא בכל אחריות במידה ומטפל גרם נזק כלשהו למטופל או הטריד מינית או לא הופיע בזמן מכל סיבה שלא תהא. האמור חל גם על מטפל/ת וגם על המטופל/ת. Ymassage לא תישא בכל נזק אשר גרם המטופל למטפל, בין אם הנזק פיזי ובין אם מדובר בהטרדה או פגיעה מינית או מכל סיבה שלא תהא.
 8. כל הזכויות באתר Ymassage שמורות ואין להעתיק כל עיצוב, פיסת קוד או כל חלק באתר. האתר ניתן לשימוש לצפיה בלבד ועריכת הדף שלכם בתוך האתר. אין לאסוף כל נתונים על האתר או על המטפלים המופיעים באתר.
 9. * במידה ונתקלתם בהפרת זכויות יוצרים בין אם בתמונה, ובין אם בטקסט מטעם אחד המפרסמים, נא לפנות אלינו והדבר יטופל באופן מיידי שכן זוהי הפרה חמורה של תקנון הפרסום שלנונא לרשום בבקשה את שם המטפל/ת או קישור לדף שלו/ה, וכן את התמונה או המלל המפר, וכן מהו מקור התמונה שלכם וזאת על מנת שנוכל להתחיל לטפל במהירות האפשרית בהפרה מטעם המפר. בשלב הראשון יוסרו התמונה/מלל עד לבירור התלונה, אנו נודיע למפר על ההפרה ונדרוש כי התמונה תוסר לצמיתות וכי חזרה של התמונה תגרור סנקציות מטעם האתר על המפר עד כדי הפסקת פרסומו באתר ללא החזר כספי.
 10. גלישה נעימה!

 

 

מטפל/ת בעיסוי? לחץ כאן!