תקנון האתר

תנאי שימוש לפרסום באתר Ymassage

*באתר Ymassage אנו מציעים את הפרסום הטוב ביותר ברשת למטפלים. המטפלים רשאים לפרסם את כל סוגי הטיפולים בהם הם מטפלים למעט פרסומם הנוגדים את חוקי האתיקה של איגוד העיסוי. בהסכמה לפרסום באתר הנכם מאשרים כי העיסוי שלכם הינו מקצועי ואינם עוברים בשום פנים ואופן על חוקי האתיקה של איגוד העיסוי.

בהסכמה לפרסום באתר Ymassage הנכם מתחייבים לנהוג ביושר כלפי הלקוחות אשר יגיעו דרך האתר.

* אין לפרסם שירותי מין בשום פנים ואופן (פרסום שירותי מין יסתיים בהורדה מידית מהאתר ללא אפשרות להחזר כספי).

* אין להעלות תמונות עירום או תמונות שיש בהן רמיזות מיניות, ואין להעלות תמונות שהן לא שלכם. אין לתת לינקים (קישורים) יוצאים או לרשום כי אתם מפנים ללינקים או לאתרים אחרים כולל פייסבוק, שכן זה פוגע בשאר המטפלים באתר. לינקים יוצאים או תמונות אשר יש עליהן זכויות יוצרים ימחקו מהאתר.

* תמונות מהאינטרנט עם רישיון שלא נקנו כחוק עלולות להסתיים בתביעה מצד בעל זכויות היוצרים של התמונה בסכומים גבוהים מאוד ואף ללא הוכחת כל נזק! אנו ממליצים לכם להעלות תמונות משלכם – זה גם הרבה יותר אפקטיבי. במידה והעליתם תמונות שלא שלכם אתם תהיו האחראים הבלעדיים לכך.

* במידה ונתקלתם בהפרת זכויות יוצרים בין אם בתמונה, ובין אם בטקסט מטעם אחד המפרסמים, נא לפנות אלינו והדבר יטופל באופן מיידי שכן זוהי הפרה חמורה של תקנון הפרסום שלנו.  נא לרשום בבקשה את שם המטפל/ת או קישור לדף שלו/ה, וכן את התמונה או המלל המפר, וכן מהו מקור התמונה שלכם וזאת על מנת שנוכל להתחיל לטפל במהירות האפשרית בהפרה מטעם המפר. בשלב הראשון יוסרו התמונה/מלל עד לבירור התלונה, אנו נודיע למפר על ההפרה ונדרוש כי התמונה תוסר לצמיתות וכי חזרה של התמונה תגרור סנקציות מטעם האתר על המפר עד כדי הפסקת פרסומו באתר ללא החזר כספי.

*במידה ויש מבצע למפרסמים חדשים המבצע יהיה תקף למפרסמים חדשים בלבד שאף פעם לא התנסו בפרסום באתר. מפרסם שפרסם באתר לא יוכל להירשם כמשתמש חדש או ליהנות מההנחה המוצעת למטפלים חדשים. במידה ובכל זאת ירשם המטפל באתר, הזמן היחסי של המבצע יקוצר בהתאם למחיר ששולם.

* Ymassage לא תישא בכל אחריות בנזק אשר נגרם למטפל או למטופל דרך האתר. אין לנו כל אחריות ואנו אך ורק מפרסמים מטפלים. אין אנו אחראים על תוכן הפרסום או על איכות הטיפול אשר אתם מעניקים למטופל שלכם. האחריות היא שלכם בלבד!

* Ymassage לא תישא באחריות ישירה או שילוחית לפרסום המטפלים וכן לא תישא באחריות לזכויות יוצרים באשר למידע או לתמונות המפורסמות באתר ע”י המטפלים. כל עסקה שתעשה בעקבות פרסום מודעה אשר מופיעה באתר, תעשה אך ורק בין הלקוח לבין המטפל/ת. Ymassage אינה צד בעסקה ואינה נושאת כל אחריות באשר לטיב העסקה.

* ניתן לבחור אזור עיסוי אחד (כגון אזור המרכז, הצפון, השרון, ירושלים והדרום) וכן ערים וקטגוריות טיפולים בהתאם לחבילה שלכם. 

* אנחנו משתדלים לתת למפרסמים את החשיפה הטובה ביותר באתר. בהצטרפות לאתר, הנכם מאשרים שאנו נעשה שימוש בתמונתכם ו/או במלל שלכם שכתבתם באתר ע”מ לקדם אתכם או את אתר Ymassage ברחבי האינטרנט כולל בסרטוני תדמית על האתר. אם אין ברצונכם להופיע בפרסומים אלה, יש להודיע זאת בתוך 48 שעות מתאריך ההצטרפות לאתר ע"י משלוח אימייל דרך האתר תחת דף יצירת קשר ולא תפורסמו בפרסומים הנוספים שלנו.

* אנו נוהגים לקדם את המטפלים המפרסמים באתר ברחבי האינטרנט. 

* כל מטפל רשאי לבנות פרופיל אישי אחד בלבד! אין אפשרות למטפל לבחור יותר מפרופיל אחד ואין לבנות פרופיל מזוייף – הפרה של סעיף זה הינה הפרה יסודית הכוללת הרחקה מהאתר לצמיתות.

* Ymassage אינה צד בעסקה ואינה נושאת כל אחריות באשר לטיב העסקה בין המטפל למטופל.

* Ymassage אינה מעסיקה את מאגר המטפלים אשר ברשותה כשכירים כפי שנקבע בפסיקה באשר ליחסי עובד מעביד ואין ביכולתה לחוב בנזק אם חלילה ייגרם לנזק כלשהו למטופל. במקרה כזה, החובה תחול על המטפל בלבד. הדבר נכון גם לגבי מטפלים המפרסמים באתר.
כל הכתוב בדפי המטפלים הינו על אחריות המטפלים בלבד. אין לYmassage כל יכולת או רצון לעקוב אחר כל טיפול וטיפול והאתר מפרסם מטפלים בלבד.

מי שבחר חבילת פרסום עד תאריך 13.4.22 במידה ותחליטו לבטל את הפרסום, תוכלו לקבל מחצית מהסכום של החודשים שנשארו לכם. ההחזר תקף לחבילת פרסום לשנה בלבד.

* במידה ותחליטו לבטל את הפרסום, תוכלו לעשות זאת ע"י פנייה באימייל/בטלפון או דרך פניה באתר ואנו נחזור אליכם להמשך תהליך הביטול בטלפון. יש לציין כי מי שבחר בחבילת פרסום לשנה לאחר תאריך 13.4.22, והוא יחליט לבטל, חבילת הפרסום תחושב על פי מחיר של חודש שכן הוא לא השלים את השנה בגינה הוא קיבל הנחה, זאת בנוסף לדמי ביטול העסקה על פי חוק בסך 5% משווי העסקה או 100 ש"ח, לפי הנמוך ביניהם.

* בתום תקופת הפרסום שבחרתם, חבילתכם תחודש אוטומטית אלא אם תחליטו שלא לחדשה על ידי הודעה באימייל או בווטסאפ. לאחר תום תקופת הפרסום ובטרם חידוש הפרסום, ניתן לבטל את החידוש על ידי שליחת הודעה או על ידי ביטול בטלפון.

* Ymassage תהיה רשאית לערוך את הדף שלכם ו/או להשמיט מלל או תמונות שאינן עולות בקנה אחד עם התקנון או מסיבות אחרת שymassage תראה לנכון בנסיבות העניין. ymassage אינה מתחייבת לאשר פרסום כל דף ואנו רשאים לערוך או להסיר דף בכל זמן נתון. כמו כן, אנו רשאים לשנות את התקנון בכל זמן נתון.

* כל הזכויות באתר Ymassage שמורות ואין להעתיק כל עיצוב, פיסת קוד או כל חלק באתר. האתר ניתן לשימוש לצפיה בלבד ועריכת הדף שלכם בתוך האתר. אין לאסוף כל נתונים על האתר או על המטפלים המופיעים באתר.

בהצלחה!

שתף את - תקנון האתר:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 2  ממוצע: 5