סוגי טיפולים משלימים

כאן תוכלו למצוא מגוון מטפלים לפי סוגי טיפולים ו/או ערים. כמו כן, תוכלו לקרוא אודות סוגי הטיפולים המוצעים, וכן על היתרונות הרבים של כל אחד מהם לשיפור הבריאות הפיזית ואף הנפשית של כל אחד מהם.

שאלות נפוצות

לרשותכם מגוון רחב של טיפולים. במידה ואתם מעוניינים בסוג טיפול סצפיצי, תוכלו בדף זה ללחוץ על סוג הטיפול הרצוי, לקרוא וללמוד על סוג הטיפול, ולמצוא מטפלים המתמחים בסוג טיפול בו אתם מעוניינים.

טיפ - במידה ואתם מעוניינים בעיסוי ספציפי באזורכם, ניתן לחפש את סוג הטיפול הרצוי באזור מסויים בסרגל החיפוש. 

זמן הטיפול משתנה ממטפל/ת למטפל/ת ונקבע. רוב הטיפולים נמשכים לרוב בין 45 דקות ל-90 דקות, כאשר זמן הטיפול הממוצע עומד על 60 דקות.

הטיפולים מתאימים לכל מי שמחפש להקל על שרירים תפוסים, להפתיע אדם אהוב בעיסוי למתנת יום הולדת או יום נישואין, או שכל מי שרוצה להרגיש נפלא.

הערה חשובה - כל הטיפולים באתר הינם טיפולים מקצועיים בלבד ואין לפנות את המטפלים בבקשות לא נאותות. נא להתחשב ולכבד את המטפלים. 

מבין כל העיסויים, עיסוי שוודי הוא העיסוי הפופולרי ביותר. זהו עיסוי שמנים הנחשב לעיסוי עדין יחסית, המתאים לשחרור שרירים תפוסים, הרגעות, והוא אף נפלא כעיסוי מתנה לאדם אהוב.

אם אתם מעוניינים בעיסוי ללא שמנים, הנכם מוזמנים לקרוא טיפולים נוספים כגון עיסוי תאילנדי, טיפול שיאצודיקור סיני וטיפול טווינה

שתף את - סוגי טיפולים משלימים:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 6  ממוצע: 5