שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

אתר Ymassage קיים כבר 14 שנים והוא מתמחה באופן ספציפי בפרסום מטפלים בעיסוי ורפואה משלימה ברשת. האתר מתחדש כל הזמן ואנו דואגים לקדם את האתר בגוגל באופן אגרסיבי. הפרסום באתר Ymaasage הינו פרסום מקיף אשר דואג לכל צרכי המטפל, החל מהדף שלך שיהנה מתצוגה מושלמת ברשת הכוללת אפשרות להעלאת תמונות, סרטוני יוטיוב, מלל חופשי ומאמרים, חיפוש לפי אזורים וסוגי והתמחויות וכן המלצות שתוכלו להוסיף.

הפרסום יספק לך ללא כל פשרות את כל הכלים החשובים לפרסום באופן המקצועי ביותר, וכל זאת מבלי להוציא אלפי שקלים על פרסום בחודש. לרשותך פלטפורמה אפקטיבית אשר נותנת לך חשיפה רבה באינטרנט בתשלום נמוך ובלתי פרופורציונלי לעלות. הנך צריך בסה”כ טיפול אחד ע”מ לכסות את עלות הפרסום וכל שאר הטיפולים הם רווח נקי שלך. אנחנו לא מבקשים אחוזים מהרווח שלך. מבחינתנו ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו! לדוגמא: כדי שתקבל 20 פניות בחודש מפרסום ממומן, נדרש להקים אתר (מינימום עלות 4000-6000 ₪ חד פעמי) ולשלם למקדם כל חודש (2500 ₪) ולשלם לפייסבוק (מינימום 1000 ₪ פייסבוק) ולשלם לגוגל (מינימום 3000 ₪ גוגל). משמע, שבמקום לשלם כל חודש לפחות 3000-4000 ₪, בעלות טיפול אחת, תקבל מנגנון שיספק לך אותם כמות פניות ללא סיכון וצורך בתקציב פרסום גבוה.

כן! לאחר 14 שנים של פרסום מאות מטפלים מרוצים, אנו מרגישים מספיק בטוחים שגם אתם תהיו מרוצים ותראו את היתרונות הרבים בפרסום אצלנו, ולכן אנו מאפשרים חבילת פרסום מושלמת ללא כל התחייבות! ניתן לפרסם לחודש אחד בלבד בחיוב מתחדש, ניתן להפסיק את החידוש בכל עת. כמו כן, יש לנו חבילה של שנה בהנחה (עם התחייבות), אשר תחסוך לכם חלק משמעותי מהחיוב החודשי. כל חבילה שתבחרו תהיה טובה כיוון שטיפול אחד בחודש יכסה לכם את עלות הפרסום, והשאר זהו רווח נקי שלכם!

אתר וואי מסאז’ מתמחה בפרסום מגוון רחב של טיפולים הכוללים עיסוי, דיקור סיני, שיאצו, טווינה ומגוון מקצועות מתחום הרפואה המשלימה.

הפרסום באתר מיועד לאנשי מקצוע בתחומי העיסוי, רפואה משלימה וקוסמטיקה המעוניינים בטיפולים מקצועיים בלבד. בניגוד לרוב האתרים המתמחים בטיפולים באינטרנט, אנו באופן חד משמעי לא מאפשרים למטפלים לפרסם שירותים מיניים או אפילו רמיזה לכך. למען הסר ספק, אין לפרסם באתר טנטרה, עירום או אפילו תמונות חושפניות. במקרה של פרסום מסוג זה, המטפל/ת יוסרו מהאתר לאלתר וללא כל החזר כספי!

ממש לא, ניתן לייצר עמוד טיפולים מושקע בקלות ובפשטות. יצרנו לכם עמוד קל לתפעול אשר מתאים למי שאין לו ניסיון כלל בבנייה ועיצוב. כל העמודות מוכנות וכל הנותר, זה לרשום קצת על עצמכם, להוסיף תמונות ולצאת לדרך. כמובן, אנו פה לכל שאלה עם תמיכה אנושית מלאה, ואנו נסייע לכם במידה ותצטרכו עזרה בהכנסת המלל לעמוד שלכם.

מעל 14 שנים שאנו מפרסמים מטפלים וכל מטפל שמפרסם באתר מקבל חשיפה משמעותית ופניות רבות. כמובן, יש הבדלים בין המטפלים בכמות הפניות והסגירות וזה תלוי במספר משתנים: מיקום גיאוגרפי, נראות דף, זמינות מטפל לפניה, מחירון וכד’. עבור מטפלים רבים עם עמוד מושקע, האתר מהווה עבורם מנגנון פרסום משמעותי עיקרי או בלעדי שלהם. מניסיון, גם דפים סטנדרטיים ובינונים מקבלים פניות רבות מהאתר. לא קרה לנו עד היום, כי מטפלים לא קיבלו כלל טיפולים ו/או לא כיסו את העלות והרוויחו באופן משמעותי יותר ממה ששילמו על הפרסום. כל הנותר, הוא לנסות ולראות בעצמכם. מוזמנים להתנסות באתר לחודש ולהיווכח בעצמכם ללא התחייבות.

איזה כיף! פשוט לחץ על דף פרסום מטפלים והירשמו. אנחנו פה לשאלות.

אתר Ymassage הינו אתר פרסומי בלבד, וככזה, אין לנו דרך לבדוק את מקצועיותם של כל המטפלים המופיעים באתר ואין ביכולתנו לערוב לאיכות הטיפולים המוזמנים דרך אתר. המטפלים הינם מטפלים עצמאיים ואנו עוסקים אך ורק בפרסום מטפלים. אנו ממליצים לכל הגולשים לבדוק היטב כל מטפל/ת טרם ההזמנה ולהתרשם מהמטפלים בעצמכם. Ymassage לא תהיה אחראית אם חלילה יגרם נזק כלשהו בין אם במישרין ובין אם בעקיפין כתוצאה מטיפול בין מטפל למטפל או מכל נזק הנגרם מכל אינטרקציה כלשהי. מומלץ להיוועץ עם הרופא שלכם טרם הטיפול. לעיתים רבות, עיסוי או רפואה משלימה אינם יכולים להוות תחליף לטיפול רפואי קונבנציונלי.

שתף את - שאלות נפוצות:
תודה על הדירוג, דירגת:
מדרגים: 9  ממוצע: 4.6