עיסוי באילת

עיסוי באילת – מסאז’ מקצועי ללא פערי תיווך!

אילת היא עיר תיירות, כך שבכל רגע נתון יש בה אנשים הנהנים מחופשה מדברית קסומה לחופי הים האדום. אחת מההנאות הכי כיפיות בחופשה היא הזמנת עיסוי מקצועי וזה השירות אותו אנו מציעים באתר Ymassage. השירות אינו פונה רק לקהל התיירים הרב הפוקד את העיר אלא גם לתושבים המקומיים. מהיום האילתיים יכולים למעשה ליהנות משירות מקצועי ונגיש במיוחד של מסאז’ באילת, כולל אפשרות להזמין את המטפל/ת עד הבית ובשעות הנוחות ביותר.

יתרון משמעותי של האתר בהזמנת עיסוי הוא שאנו מאפשרים לקבל את הטיפולים בקליניקות מקצועיות ואיכותיות. בנוסף קיימת האפשרות המצוינת של עיסוי באילת עד הבית. כך, תוכלו לבחור מטפל וסגנון טיפול ולקבוע מועד לטיפול ממש אצלכם בבית או במלון בו אתם שוהים אם אתם בחופשה. המטפלים המקצועיים שבאתר יגיעו אליכם עם כל הציוד הדרוש לטיפול איכותי ונעים, החל במיטת טיפול מקצועית ועד נרות ושמנים אתריים לאווירה מרגיעה ונעימה.

המחירים עבור מסאז’ באילת באתר הינם תחרותיים בשל המודל המנצח של טיפולים ללא עלויות תיווך, זה רק אתם ישירות מול המטפלים. תוכלו להזמין טיפולי עיסוי באילת בימות השבוע בשעות 09:00-22:00 בימי שישי בין השעות 09:00-17:00 ובשבת בין השעות 10:00:21:00. רצוי כמובן להזמין את הטיפולים מראש ע”מ לשריין מקום מובטח.

שימו לב: בלחיצה על המטפל ניתן לצפות במחירון שלו ומספר הטלפון הישיר שלו.

עיסוי באילת מזמינים ב- Ymassage

לא מצאתם מספיק מטפלים? חפשו לפי אזור ותמצאו שלל מטפלים

מטפל/ת בעיסוי? לחץ כאן!