עיסוי בבאר שבע

  • בית
  • עיסוי בבאר שבע

אתר Ymassage מרכז עבורכם מגוון רחב של מטפלים בבאר שבע והסביבה כאשר ניתן להזמין את העיסוי בקליניקה הקרובה למקום מגוריכם או לחלופין עיסוי ממש עד דלת ביתכם. עיסוי בבאר שבע מזמינים רק דרך אתר Ymassage! אז קדימה, למה אתם מחכים?

כל המטפלים בעיסוי בבאר שבע

יונה ספא באשקלון
יונה ספא באשקלון
מופיע באזורים: עיסוי בדרום עיסוי באשדוד עיסוי באשקלון עיסוי בבאר שבע עיסוי בגדרה עיסוי ביבנה עיסוי באשקלון. מקצועי ורפואי ברמה מאוד גבוהה מושקע מאוד ביחידה נפרדת בביתי … כניסה לפרופיל

אתר פרסום המטפלים הגדול בישראל

לפרסום לחץ כאן

אילו אפשרויות עיסוי קיימות בבאר שבע?

כמו בכל עיר גדולה, גם בבאר שבע קיימות אופציות רבות לקבלת סוגים שונים של עיסויים וטיפולים המתאימים לצרכים הספציפיים ולמצב המסוים שלכם. ניתן להגיע אל הקליניקות לקבלת טיפול, או להזמינם לבצע עיסוי בביתכם (כאשר חלק מהמטפלים יסכימו לטפל רק בקליניקה שלהם). עיסוי בבאר שבע למגוון טיפולים כגון: עיסוי קלאסי, עיסוי שוודי, עיסוי משולב וטיפולי גוף שונים, טיפולים פנים וקרקפת, דרך רפלקסולוגיה וכלה בשיטות שונות לעיסוי רקמות עמוק, עיסוי באבנים חמות, עיסוי ספורטיבי ועוד.

משכם של רוב טיפולי העיסוי נע בין 45 ל-90 דקות, כתלות בסוג הטיפול (וגם על-פי בחירתכם האישית). המחירים משתנים בהתאם למטפלים וניתן לבדוק את המחירים של כל טיפול בקלות על ידי לחיצה על דף המטפל.

איך עיסוי עובד?

ישנו מספר עצום של שיטות עיסוי, כמו גם דרכים לקבל עיסוי. לפעמים המגע של המטפל בעיסוי יהיה עמוק ופעמים אחרות קל יותר. תוכלו להיוותר לבושים במהלך הטיפול וישובים על כיסא, או, לחילופין, לשכב על שולחן טיפולים, ללא בגדים, תחת סדין. משך העיסוי יכול להיות דקות ספורות או שעה. לעיתים יהיה זה עיסוי גוף מלא ולעיתים המטפל יתמקד בקבוצת שרירים מבודדת.

כך או אחרת, כל טיפולי העיסוי מסתכמים באותו הדבר: תפעול טיפולי של הרקמות העדינות של הגוף, תוך שימוש בסדרה של תנועות לחץ. המטפל בעיסוי משתמש בידיים, מרפקים, אצבעות, ברכיים או זרוע על מנת לתת מגע הנע בין ליטופים עדינים לתנועות “לישה” עמוקות. לעיתים ישתמשו מטפלים במתקני עיסוי מיוחדים.

בכל מקרה, החדשות הטובות הן כי גם דרומית לגדרה ניתן למצוא מעסים מעולים – עיסוי בבאר שבע הוא אפשרי וזמין ולא חייב להיות יקר. היתרון של האתר הוא שאתם יודעים מראש מי המטפל/ת שלכם ואתם יכולים לקרוא אודותיו ולהזמין טיפול ישירות ממנו ללא כל פערי תיווך.

מה המדע אומר על העיסוי?

באופן כללי, למדע עדיין אין הבנה מלאה בנוגע להתרחשות הפיסיולוגית במהלך עיסוי, או מדוע הוא עובד בדרך בה הוא עובד. אולם מחקר שבוצע לאחרונה מעלה את האפשרות שעיסוי מביא להפחתה בייצור הציטוקין בגוף – החלבון המעודד היווצרות דלקת. טיפול בעיסוי הוכח גם כמדרבן מיטוכונדריה – יחידות המייצרות אנרגיה בתאים, התורמת לתפקוד התא ולשיקומו.

נוסף על כך, עיסוי ככל הנראה מביא להפחתה ברמות הקורטיזול, תוך שהוא מווסת את המערכת העצבית הסימפתטית – שני גורמים הנוטים “לצאת משליטה” בעיתות לחץ.

למה בעצם עיסוי בבאר שבע עוזר?

אולי משהו שאתם כבר יודעים, אבל כדאי להדגיש: מחקר חשוב הרבה שטיפול בעיסוי מציג יעילות כנגד כאבי גב כרוניים. מדובר בכאבים הנגרמים בשל גורמים שונים בסגנון החיים המודרני – תנוחות ישיבה אל שולחן העבודה, תנוחות שינה וגורמים אחרים מינוריים כביכול, כגון – נעילת עקבים, או נשיאת ארנקים כבדים.

כדי להבין ולחוות את היתרונות שבעיסוי, אפשר להישאר קרוב! מסאז’ בבאר שבע זמין מתמיד, ליד הבית.

לא מצאתם מספיק מטפלים? חפשו לפי אזור ותמצאו שלל מטפלים

מטפל/ת בעיסוי? לחץ כאן!