עיסוי ביקנעם

באמצע הצפון הפסטורלי בעמק יזרעאל ישנו מקום קסום בשם יקנעם. המקום השקט מאפשר לכם לקבל טיפולים איכותיים ללא כל הסחות דעת של כבישים סואנים או צפירות רכבים מעיקות. בהזמנת עיסוי ביקנעם, כל תפקידכם הוא לשכב על מיטת הטיפולים, להרגע ולקבל טיפול איכותי מהמטפלים המקצועיים אשר נמצאים באזור. ביקנעם ובסביבתה תוכלו להזמין טיפולים מקצועיים עד בית הלקוח או בקליניקה אשר נמצאת ביקנעם המושבה. ביקנעם תוכלו להזמין טיפול יחיד או טיפול זוגי עם שני מטפלים במקביל. הזמנת העיסויים נעשית בקלות דרך המטפלים אשר מופיעים באתר.

כל המטפלים בעיסוי ביקנעם

אופירה מילשטיין - מעסה מוסמכת
אופירה מילשטיין - מעסה מוסמכת
מופיע באזורים: עיסוי בטבעון עיסוי ביקנעם עיסוי בעפולה עיסוי ברמת ישי קליניקה בצפון הבהרה - העיסוי הינו מקצועי בלבד, אין להתקשר אם אתם מחפשים עיסוי … כניסה לפרופיל
מאיה צ
מאיה צ
מופיע באזורים: עיסוי בצפון עיסוי ביקנעם עיסוי בכרמיאל עיסוי במעלות עיסוי בנהריה עיסוי עד הצימר קליניקה בצפון שלום, מזמינה אותכם לטיפול אצלי. מגיל קטן התעניינתי ברפואה, למדתי אחיות באוניברסיטה, … כניסה לפרופיל

אתר פרסום המטפלים הגדול בישראל

לפרסום לחץ כאן

בהזמנת עיסוי ביקנעם ניתן לבחור במגוון רחב של טיפולים שונים ובמגוון מחירים, הכל בהתאם לצרככם. באתר תוכלו להתרשם מהמטפלים עוד בטרם ההזמנה. בכל לחיצה על תמונות המטפלים תוכלו לראות את מגוון הטיפולים שהם מציעים, שנות הניסיון, המחירון וכמובן גם את מספר הטלפון שלהם. ההזמנה מתבצעת ישירות מול המטפלים כך שאינכם משלמים כל פערי תיווך!

אנו נמצאים בכל הארץ ואם אתם מעוניינים לצפות במטפלים נוספים אתם מוזמנים ללחוץ מצד ימין למעלה על “בחר מטפל בעצמך” ואז לצפות במגוון המטפלים הגדול אשר נמצא בכל אזור הצפון. חלקם (אלה שנמצאים בטבעון ואולי גם מחיפה והסביבה) יגיעו גם לעיסוי ביקנעם.

מעבר להזמנת עיסוי ביקנעם, אנו בוואי מסאז’ עורכים גם אירועים של מטפלים לחברות כגון יום כיף לעובדים, אירועים של ועדי עובדים, ימי הולדת, מסיבות רווקות ועוד.

חשוב לדעת: בהזמנת מסאז’ ביקנעם אנא הבינו שהעיסוי הינו עיסוי מקצועי ללא שום הטבות מיניות. אנא כבדו את המטפלים/ות שכוונתיהם מקצועיות ורציניות ונועדו להטיב עמכם ולהעניק לכם תחושת בריאות משחררת וכיפית.

*העיסוי ב-Ymassage הינו עיסוי מקצועי בלבד וללא כל אלמנט מיני מכל סוג שהוא.

מסאז’ ביקנעם מזמינים ב- Ymassage

להזמנת עיסוי ביקנעם התקשרו למטפלים המפורסמים באתר.

לא מצאתם מספיק מטפלים? חפשו לפי אזור ותמצאו שלל מטפלים

מטפל/ת בעיסוי? לחץ כאן!