עיסוי בקיסריה

  • בית
  • עיסוי בקיסריה

גם באזור קיסריה, לא קשה לנחש, אוהבים את החיים הטובים ויודעים שחשוב לשמור על אורח חיים בריא ומאוזן. בדיוק משום כך קיים ביקוש לא קטן לטיפולי גוף מרעננים וכן לטיפולי ספא ועיסוי שונים. עיסוי בקיסריה יכול להתאים לכל אחד, בכל גיל, בכל מצב בריאותי ובכל עונות השנה. זוהי יכולה להיות חוויה חד פעמית מזדמנת אולם זו יכולה להיות גם דרך מצוינת וקבועה לרענן את הגוף, להרפות את השרירים, להמריץ את הדם ובקיצור – להרגיש טוב יותר, להרגיש בריאים יותר.

כל המטפלים בעיסוי בקיסריה

טיפול במגע - עיסוי בקיסריה ובגליל
טיפול במגע - עיסוי בקיסריה ובגליל
מופיע באזורים: עיסוי בצפון עיסוי בחיפה עיסוי בעתלית עיסוי בקיסריה עיסוי בראש פינה קליניקה בצפון תנו לעצמכם מתנה של בריאות, ובואו אליי לטיפול מרגיע, משקם ונהדר!   אודותיי: מעיין אשד, … כניסה לפרופיל

חוויה מפנקת

חוויה של מסאז’ בקיסריה הינה בעלת תרומה של ממש מבחינה גופנית, אולם אין ספק שזוהי גם חוויה מפנקת במלוא מובן המילה. לא רק שמדובר בדרך נפלאה להתמודד עם מצבי לחץ, עם סטרס ועם בעיות שינה, זוהי גם הדרך הנכונה להתפנק, להרגיש טוב, להרגיש חוויה הדומה ללידה מחדש.

לא נדיר לגלות לאחר הטיפול (שבו מרגישים מעט מנומנמים) רעננות מופלאה ואנרגיה מתפרצת. השרירים מרגישים חזקים יותר, כאבים שונים נעלמים ועבור המבוגרים שבינינו – מרגישים ממש שהשנים היפות חוזרות.

בריאות וזוגיות

עיסוי לסוגיו השונים, כך מספרים מטפלים מוסמכים, היא דרך נפלאה לסייע לגוף להתמודד עם מיחושים, כאבים ולחצים המאפיינים את העידן המודרני. זוהי דרך לשפר את היציבה, להתמודד עם כאבי גב וצוואר ועם תופעות כגון עייפות כרונית. במקביל, זוהי גם דרך מצוינת לחיזוק הזוגיות בזכות האפשרות של טיפול זוגי או של חבילת עיסוי זוגית מפנקת. עיסוי גם יכול להיות מתנה נפלאה לבן או לבת הזוג ממש כפי שזה יכול להיות מתנה עצמית, שי לחברה, מתנה לכבוד מסיבת הרווקות וכדומה.

טכניקות רכות וטכניקות עמוקות

לפני סיום נציין שיש לא מעט טכניקות של עיסוי שניתן לחלק באופן כללי לשני סוגים. הסוג הראשון, שכולל למשל את העיסוי הקלאסי או השוודי, הינו עיסוי רקמות רך. זהו לא עיסוי שחודר לעומק ומגיע לשרירים והוא מבוצע בשילוב שמנים נעימים. סוג אחר של עיסוי, כגון עיסוי תאילנדי למשל, או עיסוי רקמות עמוק, מבוצע בטכניקה יותר אינטנסיבית. ישנן גם טכניקות משולבות, עיסוי עם אבנים חמות, עיסוי עם תמציות ריח נפלאות ועוד.

לא מצאתם מספיק מטפלים? חפשו לפי אזור ותמצאו שלל מטפלים

מטפל/ת בעיסוי? לחץ כאן!