10 הערים המובילות בהזמנת עיסויים בישראל!

  • בית
  • מאמרים
  • 10 הערים המובילות בהזמנת עיסויים בישראל!

פורסם על ידי Ymassage / 23/07/2020 / מאמרים / 0 תגובות

לאחר שאספנו לכם את חמשת סוגי העיסויים הפופולריים ביותר, החלטנו לבדוק באיזו עיר הכי הרבה אנשים מזמינים עיסוי ובאיזו פחות.
אם לומר את האמת, התוצאות הפתיעו אותנו! אם עולה בכם ספק אל מול הממצאים, דעו שהכל מגובה במחקר נתונים שעשינו בגוגל, ובהיבט הזה, הוא לא משקר!  

מהן 10 הערים הפופולריות לעיסוי?

אז בואו נתחיל!

במקום הראשון והמפתיע ביותר ! זו עיר הבירה שלנו, ירושלים!
ניסינו לחשוב איך יש הכי הרבה חיפושים של עיסוי בירושלים, כי בכל זאת, מבחינת מדדים דמוגרפיים, ירושלים היא לא העיר העשירה בארץ. נראה, שעם האוכלוסיות המגוונות החיות בה, לצד אירועים מלחיצים שהעיר חוותה לאורך השנים, נראה שהירושלמים השכילו ונוהגים להפיג את המתחים והלחצים על ידי עיסוי טוב בירושלים.
למטפלים מומלצים בירושלים

במקום השני ולא פחות מפתיע, נמצאות הקריות!
באיזו קריה מזמינים יותר עיסויים לא העמקנו, שכן יש עוד 8 ערים לפנינו, אבל כנראה שהסיבה נעוצה בכך שמי שמחפשים עיסוי בקריות ושבחרו לגור בצפון קשורה לרצון באיכות חיים טובה ורגועה יותר ביחס למרכז.
למטפלים מומלצים בקריות

במקום השלישי, היא העיר עליה הימרנו למקום הראשון – חיפה!
ההימור שלנו התבסס על שילוב של “יוקר מחיה נמוך” יותר מערי המרכז עם הבחירה בלגור בצפון, דבר שתמיד מתקשר לנו לאיכות חיים. אבל כנראה שטעינו, אבל לפחות לא בגדול.
למטפלים מומלצים בחיפה

במקום הרביעי עם חיפושים רבים של עיסויים, היא אשקלון!
אשקלון שנמצאת בקו עימות ויודעת סטרס מזה שנים, כנראה יודעת שהדרך הטובה ביותר להירגע היא על ידי עיסוי מעולה להפחתת סטרס. איך בכל זאת היא במקום הרביעי בחיפוש אחר עיסוי באשקלון, אנו מסבירים זאת בשל העובדה שבגודל שלה, היא חצי במספר התושבים מחיפה. בסך הכל הגיוני, לא?
למטפלים מומלצים באשקלון

במקום החמישי, חדרה!
האם מדובר בצורך של האוכלוסייה ברוגע והפחתת לחצים? אולי, אם כי חלפו כמה עשרות שנים מאז שהביצות הציפו אותה, עוד לפני שקיבלה את השם חדרה. אנו מעריכים שהתוצאה קשורה בנהירה של משפחות צעירות מהמרכז שהחליפו רחובות עם ברים בשכונות עם פארקים ובתוך כך התפנה להם חלק מההכנסה להשקעה בעצמם עם עיסוי בחדרה. המשיכי כך חדרה!
למטפלים מומלצים בחדרה

במקום השישי, באר שבע!
אם לוקחים בחשבון את העובדה שאלו הערים שהכי מזמינים בהן עיסוי, באר שבע אמנם במקום השישי, אך המכובד. בבאר שבע חיים קצת יותר מ200,000 תושבים, שזה יותר מאשקלון ופחות מחיפה. וזה, אנחנו מעריכים, קשור לעובדה שחיים בה המון סטודנטים שמפאת מצבם הכלכלי בתקופת הלימודים, פחות נוהגים לחפש עיסוי בבאר שבע. עם זאת, באר שבע על פי התחזיות צפויה עד 2030 להגדיל את אוכלוסייתה פי 1.5, כך שאנחנו אופטימיים!
למטפלים מומלצים בבאר שבע

במקום השביעי והלא פחות מפתיע!  זו העיר אילת!
תוצאה שהפתיעה אותנו מאד והצלחנו לחשוב על כמה סיבות אפשריות. 1. אילת היא עיר קטנה. כמה תיירים שלא יגיעו אליה, היא עדיין קטנה. 2. התיירים שמגיעים לנפוש נוהגים להזמין עיסוי באילת בבתי המלון עצמם ו-3. יתכן שבחופשות משפחתיות הורים פחות נוטים לפרגן לעצמם עם עיסוי באילת. ולנו יש לומר על זה, חבל.
למטפלים מומלצים באילת

במקום השמיני, אשדוד!
אשדוד היא בהחלט תעלומה שסותרת את כל מה שאמרנו. כמעט. בגודל היא קצת יותר מאשקלון והיא לא רחוקה מקו עימות. אז איך היא רק מקום שמיני בחיפוש אחר עיסוי באשדוד? כנראה שנצטרך לחשוב על זה.
למטפלים מומלצים באשדוד

במקום התשיעי, נתניה!
נתניה בדומה לחדרה התפתחה מאד מבחינת משפחות צעירות שעברו אליה בשנים האחרונות ואל נא נשכח את נהירת הצרפתים אליה, אבל כנראה שעדיין לא מספיק ושהאוכלוסייה שם נוהגת לנפוש יותר בים מאשר עיסוי בנתניה.
למטפלים מומלצים בנתניה

במקום העשירי והמפתיע ביותר, גבירותי ורבותיי, תל אביב יא חביבי תל אביב!
כנראה שיוקר המחיה הוא הגורם המכריע וכי אנשים בה ביחס לערים אחרות מזמינים עיסוי בתל אביב לעתים רחוקות יותר. חבל לנו כי אנחנו יודעים כמה עיסוי יכול להרגיע גם את הלחצים היום יומיים שהעיר מייצרת וכל מה שיש לנו לומר זה, תלמדי מאחיותייך תל אביב ואם את צריכה עזרה בעניין, האתר שלנו מציע לך מגוון מטפלים מעולים עם מגוון מחירים לכל כיס!
למטפלים מומלצים בתל אביב

ירושלים - העיר שמזמינים בה הכי הרבה עיסויים

ירושלים – הראשונה המפתיעה ברשימה שלנו!

 

תגובות

אין תגובות

השאר תגובה

המייל שלך לעולם לא יפורסם או ישותף שדות החובה מסומנים ב *

מטפל/ת בעיסוי? לחץ כאן!